• Намалена цена
  • Ново
candiway Американскиот Национален Знаме САД Знаме НИ Pennant Соединетите американски Држави Банер 90 x 150 см
zoom_in

candiway Американскиот Национален Знаме САД Знаме НИ Pennant Соединетите американски Држави Банер 90 x 150 см

DEN 132.00 215.52

Износот
check Това е достапна

Карактеристики - Изработени од висококвалитетен полиестер, стабилност и издржливи - Со јарболот обвивка на левата страна, другите три страни sewed од машина - Големи партии, фестивали, историски настани, воените прилики итн Спецификации - Size : Околу 90 x150 cm
Превозот и handding :
производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод"," Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина(само може да пратите кога тие во Кина). Ако сакате целосно следење(трага сите route) ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.
Нашите Работното Време се како што е подолу (GMT+8) : 9 : 00СУМ 6 : 00 PM (понеделник до петок) вклучуваат празник ве Молиме да ни овозможи барем 24 часа за да одговорите вие кога сте во канцеларија, ви благодариме!

Стил:
Летање
Ткаенини:
Polartec
Употреба:
Национално Знаме
Бренд Име:
Candiway
Тип:
Печатени
Број На Модел На:
NN004
Јарболот Материјал:
Никој
Знамиња & Банери Материјал:
Не-плетени
Земја:
Руски

Слична стока во категоријата..