• Намалена цена
  • Ново
Животно слон Знаме Банер Поп-Арт Сликарство Дома Декорација Виси знаме 4 Gromments во Аглите 3*5FT 144cm*96cm
zoom_in

Животно слон Знаме Банер Поп-Арт Сликарство Дома Декорација Виси знаме 4 Gromments во Аглите 3*5FT 144cm*96cm

DEN 326.00 326.40

Износот
check Това е достапна


Знаме Материјал : Полиестер Знаме Големина : 2*3 FT(60*90cm) или 3*5 FT (96*144cm) Знаме Додаток : Висок квалитет 4 месинг grommets во аглите На знамиња може да биде нарачана со вашиот дизајн ,било која боја , која било големина. Треба екстра обичај такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали. Производи Фото Покаже :

Големина:
2 x 3FT (60 x 90cm), 3 x 5FT (96 x 144cm)
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Стил:
Виси
Употреба:
Декорација
Бренд Име:
PEFECOTO
Јарболот Материјал:
no

Слична стока во категоријата..