• Намалена цена
  • Ново
Ананас Знаме Банер познатиот Поп-Арт Сликарство Дома Декорација Виси знаме 4 Gromments во Аглите
zoom_in

Ананас Знаме Банер познатиот Поп-Арт Сликарство Дома Декорација Виси знаме 4 Gromments во Аглите

DEN 326.00 326.40

Износот
check Това е достапна


Знаме Материјал : Полиестер Знаме Големина : 3 *3 FT(90*90cm) или 4*4 FT (120*120cm) Знаме Додаток : Висок квалитет 4 месинг grommets во аглите На знамиња може да биде нарачана со вашиот дизајн ,било која боја , која било големина. Треба екстра обичај такса.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за повеќе детали. Производи Фото Покаже :

Големина:
3 x 3FT (90 x 90cm), 4 x 4FT (120x 120cm)
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Стил:
Виси
Употреба:
Декорација
Бренд Име:
PEFECOTO
Јарболот Материјал:
no

Слична стока во категоријата..