• Намалена цена
  • Ново
ПРЕРОДБАТА Бренд 2018 Мода Кварц Жените Часовници Авто датум Дами кожа за на рачен часовник Женски Часовник Montre Femme Relogios Feminino
zoom_in

ПРЕРОДБАТА Бренд 2018 Мода Кварц Жените Часовници Авто датум Дами кожа за на рачен часовник Женски Часовник Montre Femme Relogios Feminino

DEN 441.00 629.76

Износот
check Това е достапна


Движење : Висок квалитет на кварц движење
Позлата : Висок квалитет на животната средина позлата
Случај Материјал Тип на : Нерѓосувачки челик
Watchband Материјал Тип : Квалитет на стп кожа
Функција : живот Отпорен на Вода
Dial Прозорец Материјал Тип : Стакло
Тежина : околу 40g
Бендот Должина* ширина : за 250mm*20mm
Dial Дебелина* Дијаметар : за 7mm *35 мм
Известување Пред Налози
Плаќање
Ние ја прифати кредитна картичка и да било други начини на плаќање, како Aliexpress дозволено. Ако вие не може да направи плаќање во рок од 3 дена, но сеуште имаат намера да се плати тоа, ве молиме контактирајте ме за да можеме да работиме нешто.
Превозот
1. Ние брод на вашиот парцела во рамките на 3 работни дена откако плаќање во готово.
2. Кина Пост со следење на број, кои се погодни за пратката помалку од 2 КГ, овој вид на превозот ќе се 20-40 работни дена, во оваа точка цена само може да брод од страна на кина пост.
3. EMS е погодна за пакети помеѓу 1kg до 5kg, кој ќе трае една недела или така за превозот.
4. Ние, исто така, поддршка на курирската служба DHL превозот, кој е најбрзиот начин.
5. Ние ќе знак на вашите производи, како дар и да ги прогласи ниска вредност за да се избегне вашиот увоз доход. Ние не?т одговорен за било погрешно/undeliverable адреса.
6. Купувачот е одговорен за било увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете го вашиот царинска политика пред да купите.
Услови за Продажба
Се надеваме на вашето купување искуство со нас да биде одличен една. По добивањето на вашиот предмети, ве молиме ги споделите со нас со оставање повратни информации. Ние ќе се врати на корист. Ќе има 7 дена од моментот кога ќе примите вашата стока да се врати за наплата на понудата износ. Јас не наплата на превозот цена, и се врати превозот цена е платена од вас. Реконструкцијата се неважечки ако објектот е во секој случај да се измени. Ве молиме овозможи 7 дена за враќање на парите, како што ќе треба време за трансфер на пари.
За Нас
Ние сме специјализирани во меѓународни онлајн бизнис. Ние сме посветени на обезбедување на голема стока за нашите клиенти. Ние пак парцели внимателно, и ние брод на нив и надвор брзо! Ние имаме многу редовни деловни партнери тука. Ако имате било какви прашања, не?т двоумете се да контактирате со нас, ние сме среќни да слушнат од вас! Ние навистина го цениме сте во потрага по моите предмети. Ве молиме да се стави нашата Продавница на вашите омилени.
Контактирајте Со Нас
Ние ја опишуваат нашата предмети на најдоброто од нашата способност. Контактирајте со нас ако ви требаат повеќе информации за нашите предмети. Ние ја проверите на нашата порака често и со задоволство ќе ви обезбеди какви било дополнителни фотографии или информации.

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Број На Модел На:
RE072
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
7mm
Dial Дијаметар:
35mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг

Слична стока во категоријата..