• Намалена цена
  • Ново
Дами Мода Кварц Види Жените Кристал се Зголеми Злато Види Shengke Секојдневен Облека на Жените Види reloje mujer montre femme
zoom_in

Дами Мода Кварц Види Жените Кристал се Зголеми Злато Види Shengke Секојдневен Облека на Жените Види reloje mujer montre femme

DEN 768.00 1180.80

Износот
check Това е достапна


Плаќање 1)да ја прифатиме Зачувам, Boleto,Виза, Мастеркард,Qiwi, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money, Банкарски Трансфер, кредитна картичка и каков било Метод што може да се плати на Ali Express. 2)Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас. 3)Тука ве молиме да се види Paymen Помош Центар : http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена Aliexpress Премиум Превозот : 15-20 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-44 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Сите предмети се сосема нови и предадена на строга квалитетот на проверка. 3) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации, Ние ќе се обидеме да ви обезбеди со добра услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение. Искрено ви посакувам добар шопинг време и се надеваме дека нашите часовници може да носи повеќе среќен пат. Ви Благодариме! Важно руската клиент, ве молиме, напишете целото Име и презиме и да се Заврши Адреса, руската Федерација за увоз политика бара тоа.

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Дијаметар:
36mm
Бендот Ширина:
15mm
Бренд Име:
shengke
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
SK0075
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
20cm
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг

Слична стока во категоријата..