• Намалена цена
  • Ново
SMAEL Бренд Електронски Спорт Види Жените Часовници Дами Дигитален рачен часовник За Женски Часовник Мултифункционален Студент на Зглобот часовници
zoom_in

SMAEL Бренд Електронски Спорт Види Жените Часовници Дами Дигитален рачен часовник За Женски Часовник Мултифункционален Студент на Зглобот часовници

DEN 513.00 1006.08

Износот
check Това е достапна


SMAEL Бренд Електронски Спорт Види Жените Часовници Дами Дигитален рачен часовник За Женски Часовник Мултифункционален Студент на Зглобот часовници 1. Бренд : SMAEL 2. LED светлото функција 3. 30 M Отпорен на Вода 4. Тип : Жените Спортски Часовници 5. Постојат 5 бои за избор од 6. Бендот Ширина : (приближно) 2.0 cm 7. Dial Дијаметар : (приближно) 4.8 cm 8. Рака Материјал : Силна СТП 9. Случај Материјал : Силна Гума + Висока Јачина Појачани Стакло 10. Затворач : Тока 11. Покажува одредено време 12. Тоа е добар подарок за некој посебен answer : ___________________________ Note : ние ви препорачуваме да не го носат кога пливаат .но, ако одите на пливање или нуркање , pls не притиснете било кое копче за подводни! Компоненти Вклучени : -1 x Вистински SMAEL Види -1 x Use Manual

Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Заврши Календарот,Шок Отпорни,фотографија,Хронограф,Постојана Календар,Авто Датум,Rattrapante,Недела Дисплеј,Аларм
Број На Модел На:
SL-1632B-05
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Материјал Тип:
PU
Движење:
Дигитални
Бренд Име:
SMAEL
Dial Дијаметар:
48mm
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
20mm
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
21cm
Случај Дебелина:
16mm
Случај Материјал:
Пластични
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Мода,повик,се облекуваат,спорт,бизнис,
Бразил зборови:
esportivo relogios Senhorita marca luxo feminino relogio де pulso
Шпанија зборови:
deportivos relojs femenino де marca lujo famosas mujer cuarzo
Франција зборови:
montre femme de marque luxe orologi uomo ди marca famosa lusso
Термини за пребарување:
satovi klokker klockor ure horloges mannen Kadin izle џем tangan
Клучни words1:
erkek kol saati / montre homme / reloj hombre / orologio uomo
Клучни зборови 2:
horloges mannen / saat / clock мажи / erkek saat / kol saat
Клучни зборови 3:
montre homme marque de luxe / relojes hombre 2017
Клучни зборови 4:
horologe / hodinky / orologi uomo / uhren
боја:
Роуз Злато / Златниот/ Бела / Сино

Слична стока во категоријата..