• Намалена цена
  • Ново
2018 Мики Жените Луксузни Bling Кристал Челик Хривнија Кварц Водоотпорен Часовници Дами Накит, Злато, Сребро Малку Часовник Кутија
zoom_in

2018 Мики Жените Луксузни Bling Кристал Челик Хривнија Кварц Водоотпорен Часовници Дами Накит, Злато, Сребро Малку Часовник Кутија

DEN 1527.00 2544.96

Износот
check Това е достапна


Жените Мики хривнија кварцен кристал часовници
Бренд : Дизни
Случај Дијаметар : 22 mm
Случај Дебелина : 9 mm
Бендот Ширина : 9 mm
Должина : 19.5 cm
Движење : Јапонија кварц
Боја : Злато, Злато+сребро, Сребро.
Водоотпорен : 3 ATM / 30 метри
Пакет : Подарок кутија

Функција:
Отпорен На Вода
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
9mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Број На Модел На:
11115
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Движење:
Кварц
Бренд Име:
ДИЗНИ
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
9mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
19.5 cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Dial Дијаметар:
22mm
Случај Обликот:
Круг
види боја:
Злато,сребро,злато+сребро.
Жените часовници:
Девојки види
Женските Часовници:
Дами Рачен Часовник
reloj mujer:
Relogio fenimino
horloge dames:
bayan kol saati
montre femme:
Жена часовник
види бенд:
женска часовници
кварц се види:
Бренд Види
Луксузен Часовник:
женски зглоб види
Подарок кутија:
Dropshipping

Слична стока во категоријата..