• Намалена цена
  • Ново
Zegarki Damskie Нова Жешка Бренд Силикони Кварц Види Жените Желе Чисто Спортска Облека Часовници Chasy Zhenskiye Промоција
zoom_in

Zegarki Damskie Нова Жешка Бренд Силикони Кварц Види Жените Желе Чисто Спортска Облека Часовници Chasy Zhenskiye Промоција

DEN 150.00 157.92

Износот
check Това е достапна


Zegarki Damskie Нова Жешка Бренд Силикони Кварц Види Жените Желе Чисто Спортска Облека Часовници Chasy Zhenskiye Промоција
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 2.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање. 3.Ве молиме не го отворите спорови во рамките на 60days,се Надевам, ќе може да се разбере 4.Ако производот е скршен кога ќе примите, ве молиме контактирајте со нас одеднаш, ние ќе им даде на вашиот подобро решение.
100% сосема нов и висок квалитет. Добар избор за подарок. Пакет се Вклучени : 1* рачен часовник(не вклучуваат види кутија) 1* OPP Вреќа ве Молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење!Ви благодариме за вашето разбирање. Имајте на ум : Нема водоотпорен,ве молиме да не го носат кога ќе пливаат или допир со вода. Бидејќи проблемот на преземање на слики на светлината, ќе предизвика боја со вистински производ во боја пр oblems, ако ум, но, исто така, се надевам Пријател внимателно направени наредби, благодарам

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Случај Дебелина:
6mm
Број На Модел На:
WN4064
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бренд Име:
McyKcy
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Пол:
часовникот жени
2:
relojes де mujer
3:
дами види
4:
reloj mujer marcas famosas
5:
orologi дона
6:
montre femme
7:
Kobiet zegarka
8:
dames horloges

Слична стока во категоријата..