• Намалена цена
  • Ново
Shengke Нова Мода Relogio Feminino 2018 Нови Жените Часовници Врвот Бренд на Луксузни Секојдневен Дами Кварц Часовник Креативни Montre Femme
zoom_in

Shengke Нова Мода Relogio Feminino 2018 Нови Жените Часовници Врвот Бренд на Луксузни Секојдневен Дами Кварц Часовник Креативни Montre Femme

DEN 775.00 1291.20

Износот
check Това е достапна


Shengke Нова Мода Relogio Feminino 2018 Нови Жените Часовници Врвот Бренд на Луксузни Секојдневен Дами Кварц Часовник Креативни Montre Femme

Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
shengke
Бендот Должина:
19.5 инчен
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
Shengke 0082
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
relogio feminino:
Женските Часовници Врвот Луксузен Бренд
кварц часовник:
montre femme

Слична стока во категоријата..