• Намалена цена
  • Ново
Дрвени Часовници За Жена Подарок Природата Дрво со Обичните Јапонски Кварц Движење Бамбус Вистинска Кожа Reloj Hombre Часовник
zoom_in

Дрвени Часовници За Жена Подарок Природата Дрво со Обичните Јапонски Кварц Движење Бамбус Вистинска Кожа Reloj Hombre Часовник

DEN 662.00 960.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики На Производот : 100% Природни Бамбус Случај Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Бамбус Бенд Материјал : Вистинска Кожа Тока Тип : Pin Тока Dial Дијаметар : Прибл. 3.9 cm Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см Бенд Ширина : Прибл. 1.6 см Бенд Должина : Околу. 24.0 cm (2.54 см=1.00 инчи) Напомена : види е направен од природни Бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки. Рачно изработени од Вистински Бамбус, Без Боја. Пакет Содржина : 1 * Бамбус Види

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Dial Дијаметар:
39mm
Број На Модел На:
W280601
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Ширина:
16mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..