• Ново
5boxes билни вагинален затегнување стапче се намали стегне вагината Madura стапче
zoom_in

5boxes билни вагинален затегнување стапче се намали стегне вагината Madura стапче

DEN 2640.00

Износот
check Това е достапна


Ќе се купуваат total5 кутии Madura стапче вагинален затегнување стап тесен жените вагината природна трева
Производ Nane : Вагината затегнување стап
Главните компоненти :
Бисер во прав, етерични масла, honeysuckle, borneol, Индонезија Madura природна екстракција и други природни билки екстракција.
[Најава ] за публиката на вагинална ослободен жените. Задоволни со сексуалниот живот.
Инструкции :
1 - За прв пат употреба, влажни стапче", Очисти вагината и да е сува,
2 : -се Опуштите и да си удобно. Полека вметнете 3 /4 од должината на стапче во вагината.
3-Оставете ги внатре за 1 минута.Потоа нежно се движи на стапче лево и десно како што ПОЛЕКА повлечете ја надвор од вагината. Не брзање.
4-Чист оваа затегнување стапче со хартија или крпа (не се мие со вода, ова е рачно изработени производ) по секоја употреба и нека се исуши . Имајте сува кога не е во употреба. Отфрлите по користите за 3 месеци.
5 - За мазна вметнување, секогаш влажна вагината затегнување се држи пред вметнување во вагината.
6-За вагинален затегнување вметнување на стапче во вагината 20 минути пред водењето љубов.
7 - се Движи наоколу (лево и десно) во вагината за околу 1-2 минути пред повлекување на тоа ПОЛЕКА.
8-не оставајте вагината затегнување се држи во внатрешноста на вагината за повеќе од 2 минути,
инаку ќе биде толку тесни дека вашиот партнер ќе имаат тешко време да продира вас

Тип На Објект:
Женски Хигиена
Бренд Име:
Bang De Li
Материјал:
Природни Билки
Број На Модел На:
вагината затегнување стап
Име На Производ 1:
madura стапче
Име На Производ 2:
Вагинален затегнување
Име На Производ 3:
Вагинален затегнување стапче
Име На Производ 4:
тесна вагина
Име На Производ 5:
затегнување стап
Име На Производ 6:
соберете вагината
Производ name7:
жените здравје

Слична стока во категоријата..