• Намалена цена
  • Ново
Платформа Оптоварување Чевли Жените Станови Се Лизга На Жената Слободно Чевли Женски Oxfords Секојдневен Чевли На Мокасини Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Платформа Оптоварување Чевли Жените Станови Се Лизга На Жената Слободно Чевли Женски Oxfords Секојдневен Чевли На Мокасини Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1163.00 1223.52

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : 3cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Секси MM
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Затворање Тип:
Лизга-На
Моден Елемент:
Возбудува
Број На Модел На:
MSHGJF66-3
Insole Материјал:
PU

Слична стока во категоријата..