• Намалена цена
  • Ново
SWYIVY Жените Vulcanize Чевли Hided Зголемено Оптоварување Пета 2018 Бели Чевли Патики Жена Платформа Дише Платно Чевли Нето
zoom_in

SWYIVY Жените Vulcanize Чевли Hided Зголемено Оптоварување Пета 2018 Бели Чевли Патики Жена Платформа Дише Платно Чевли Нето

DEN 936.00 1248.00

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39
Бренд Име:
SWYIVY
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Лизга-На
Insole Материјал:
Ткаенини
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Цврста
Моден Елемент:
Плитки
Број На Модел На:
123
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Одделот За Името:
Возрасни

Слична стока во категоријата..