• Намалена цена
  • Ново
LIN КРАЛОТ Жените Висина Зголемување на Повик Замав Чевли Дише Мода Водоотпорен Стп Оптоварување Платформа Лифт Чевли Голема Големина 43
zoom_in

LIN КРАЛОТ Жените Висина Зголемување на Повик Замав Чевли Дише Мода Водоотпорен Стп Оптоварување Платформа Лифт Чевли Голема Големина 43

DEN 711.00 1205.76

Износот
check Това е достапна

LIN КРАЛОТ Жените Висина Зголемување на Повик Замав Чевли Дише Мода Водоотпорен Стп Оптоварување Платформа Лифт Чевли Голема Големина 43 Добредојдовте на нашиот магазин Уживајте во вашата шопинг
Забелешка за чевли :
Различни фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големина,
Ние брод чевли accoring да Eur големина.
Како да се избере големина ?
тоа не е стандард НАС големина
ве молиме изберете големина според вашиот Евра големина,Нозе должина или Чевли внатре должина.
ние брод според Евра големина или Нозете должина .
На пример :
ако изберете НИ 4.5, ќе испрати Еур 35.Тоа доаѓа со 22.5 cm insole должина.
pls дозволете 0.5-1 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч=2.54 см)

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
LIN КРАЛОТ
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
PU
Број На Модел На:
HKYY чевли 19 Б
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слична стока во категоријата..