• Намалена цена
  • Ново
2018 Нови жените секојдневен чевли удобни нов стил мода чевли топла продажба на жените чевли
zoom_in

2018 Нови жените секојдневен чевли удобни нов стил мода чевли топла продажба на жените чевли

DEN 537.00 767.52

Износот
check Това е достапна


Големина на Забелешка ве Молиме изберете САД големина во зависност од Вашите Нозе Должина или Европска големина ,големината на табелата подолу. Ако вашите нозе е широк или дебели, ве молиме изберете поголеми чевли големина. Пред да го избере САД големина , сте имале подобро мерка нозете должина. Како да се Измери Метри Должина ве Молиме мерка нозете должина внимателно ,со методот на сликата подолу :
ЖЕНИТЕ ЧЕВЛИ ГОЛЕМИНА
ЖЕНИТЕ САД ГОЛЕМИНА
Европски
Кина ознака големина
Бразил
Велика БРИТАНИЈА големина
Австралија
Пета до пети (cm)
Пета до пети (инчи)
4.5
34
35
32
2
3
22.5
8.8583
5
35
36
33
2.5
3.5
22.8
8.9764
5.5
35.5
37
33
3
4
23.1
9.0945
6
36
37
34
3.5
4.5
23.5
9.252
6.5
37
38
35
4
5
23.8
9.3701
7
37.5
39
35
4.5
5.5
24.1
9.4882
7.5
38
39
36
5
6
24.5
9.6457
8
38.5
40
36
5.5
6.5
24.8
9.7638
8.5
39
41
37
6
7
25.1
9.8819
9
40
41
38
6.5
7.5
25.4
10.0000
9.5
41
42
39
7
8
24.7
10.1181
10
42
43
40
7.5
8.5
26
10.2362
10.5
43
44
41
8
9
26.7
10.5118
За превозот
Ние ќе ви испратиме производ од CN Пост Воздух Mail или Epacket за вас. Франција , Шпанија , Холандија и Чиле, ние ќе го испрати Aliexpress испорака за вас.Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме изберете DHL, Fed Ex, Aramex, EMS, и ние ќе го испрати тоа наскоро .
1.Вашиот парцела ќе бидат испратени во 1-5 дена откако ќе го добиете вашите пари .
2. Со цел да се избегне дел од даноци , ние може да го прогласам за пониска вредност .
3.Ако не можете да ги пратите на вашиот парцела , Pls контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да проверите информации и контакт на поштата . И ние ќе направиме се најдобро за вас. Тука е референтен време на испорака :
Време На Испорака
Земја
Превозот Дена
Русија
12-35
Франција
10-30
САД
7-20
Велика БРИТАНИЈА
7-15
Шпанија
10-30
Холандија
10-30
Друга Европска земја
10-30
За Наплата или Препратете
1.Можете да не контактирате ако следење на информации на вашиот парцела не ажурирање во долго време , ние може да ви помогне контакт на поштата да се провери , ако вашиот парцели изгубиле , ние може да го препрати или ви вратат сите пари.
2.Кога ќе примите нашите пратката,ако не сте задоволни нашите производи,ве молиме контакти мене во Aliexpress првиот(ве Молиме да не се отвори спорот прво),ние ќе го реши вашиот проблем до вашиот задоволни.Ако не може да се реши вашиот проблем или не сте задоволни,а потоа можете да ја отворите спор.Ви благодариме за разбирањето.
За нашата компанија
Ние сме професионални чевли снабдувач . Ние си имаме свој фабрика и бренд.Ние нудиме Високо-квалитетни чевли, и добра услуги , може да бидат сигурни купите во мојата продавница.

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
06-LYD181
Обвивка Материјал:
Mesh
Сезоната:
Пролет/Есен
Моден Елемент:
Шиење
Бренд Име:
JIASHA
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слична стока во категоријата..