• Намалена цена
  • Ново
2018 Лето Студентите Рамна дно Моден Бисер Чевли Жените Џокер Плитки Устата Ретро Бабата Станови Чевли стапнал Даг Чевли
zoom_in

2018 Лето Студентите Рамна дно Моден Бисер Чевли Жените Џокер Плитки Устата Ретро Бабата Станови Чевли стапнал Даг Чевли

DEN 422.00 527.52

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8
Бренд Име:
BAISIYOUPIN
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Марија Janes
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Лизга-На
Пети Форма:
Плоштад Пети
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Кристално
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Горниот Материјал:
PU
отварање на длабочина:
плитки устата
Пети Стил:
caput quadratum
Пета Висина:
рамно стапало
Популарната Елемент:
Плитки мушка
Затвори режим:
стапнал
Боја Класификација:
Бела, камила, ориз, бел.
Големина:
35 36 37 38 39 40
Стил:
Даг чевли
Применливи сцена:
дневно

Слична стока во категоријата..