• Намалена цена
  • Ново
Станови Жените Мокасини Тренери Дише Жена Чевли Секојдневен Скејт Одење Рамни Чевли Платформа Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Станови Жените Мокасини Тренери Дише Жена Чевли Секојдневен Скејт Одење Рамни Чевли Платформа Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1352.00 1423.20

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 3cm +1.5 cm(Зголемена Внатрешна)=4.5 cm Платформа : 3cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Горниот Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Станови Тип:
Мокасини
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
Секси MM
Моден Елемент:
Возбудува
Обвивка Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Број На Модел На:
OEXW16-22
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..