• Намалена цена
  • Ново
Станови Жените Мокасини Тренери Дише Жена Чевли Секојдневен Скејт Одење Рамни Чевли Платформа Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Станови Жените Мокасини Тренери Дише Жена Чевли Секојдневен Скејт Одење Рамни Чевли Платформа Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1213.00 1277.28

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Plaid
Број На Модел На:
HMSMT66-7
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
тотем

Слична стока во категоријата..