• Намалена цена
  • Ново
Се лизга На Чевли Жена Мокасини Ѕиркаат Пети Станови Жените Секојдневен Рамно стапало Дами Чевли Мека Удобно Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Се лизга На Чевли Жена Мокасини Ѕиркаат Пети Станови Жените Секојдневен Рамно стапало Дами Чевли Мека Удобно Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 887.00 933.60

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 1.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Број На Модел На:
TQBDBL09
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото

Слична стока во категоријата..