• Намалена цена
  • Ново
Жените' Чевли Секојдневен Балет Мека Кожа Мокасини Се Лизга На Жена Станови Чевли Флексибилни Грашок Обувки Големи Жени Големина
zoom_in

Жените' Чевли Секојдневен Балет Мека Кожа Мокасини Се Лизга На Жена Станови Чевли Флексибилни Грашок Обувки Големи Жени Големина

DEN 538.00 780.00

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Бренд Име:
JF
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Повод:
Office & Кариера
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни

Слична стока во категоријата..