• Намалена цена
  • Ново
Се Лизга На Чевли Жените Мокасини Висина Зголемување На Станови Платформа Оптоварување Секојдневен Рамни Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Се Лизга На Чевли Жените Мокасини Висина Зголемување На Станови Платформа Оптоварување Секојдневен Рамни Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1407.00 1480.80

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 7.5 cm Платформа : 3cm На НАС големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
OEXTDB136-6
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Станот Платформа
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото

Слична стока во категоријата..