• Намалена цена
  • Ново
Се Лизга На Чевли Мокасини Девојка Балет Станови Жените Со Рамни Чевли Мека Удобно Чевли Жена Плус Големина 33 - 40 41 42 43 44 45 46 47
zoom_in

Се Лизга На Чевли Мокасини Девојка Балет Станови Жените Со Рамни Чевли Мека Удобно Чевли Жена Плус Големина 33 - 40 41 42 43 44 45 46 47

DEN 758.00 797.76

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 1cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
OEHHSS08-6
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Шаблон Тип:
Цврста
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки

Слична стока во категоријата..