• Намалена цена
  • Ново
Лето Чипка Чевли Жените Мокасини Висина Зголемување На Станови Платформа Оптоварување Секојдневен Рамни Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Лето Чипка Чевли Жените Мокасини Висина Зголемување На Станови Платформа Оптоварување Секојдневен Рамни Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1311.00 1380.48

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина+ Висина Зголемување : 6 CM Платформа : 3.5 см САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Станови Тип:
Станот Платформа
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
HMSALS129-2

Слична стока во категоријата..