• Намалена цена
  • Ново
Симпатична Животно Жените Секојдневен Чевли Пролет Рамен Платно Чевли за Жени Чипка-up Светлина Мачка Печати Станови Дами Слободно Обувки
zoom_in

Симпатична Животно Жените Секојдневен Чевли Пролет Рамен Платно Чевли за Жени Чипка-up Светлина Мачка Печати Станови Дами Слободно Обувки

DEN 576.00 885.60

Износот
check Това е достапна


Кога ќе нарачате, ве молиме да обрнете внимание на следниве точки!
За НАС : Ние не чевли бизнис за повеќе од 10 години во Кинескиот Пазар. И ние исто така им помагаме на изворот на други предмети, доколку ви треба. Наша најголема надеж е дека ќе уживате во вашата шопинг искуства во нашата продавница. Тука е и Нашиот Whats App ID : 008615990162450 (Jack) ,ние се надеваме да се обезбедат подобри услуги за секој клиент, ние може да обезбеди dropshipping и целиот сад премногу. Ние сме сега градење на Whats App група која секој клиент може да се добие подобра услуга, или да се дружат со сите делови на светот, или се најде добра можност за Бизнис тука.
Драг пријател , Може да се среќни, здравје и мир, те сакам. Како да се избере правилната големина на :
1, Нашите големината не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на нога должина!
2. Големината стандарди од различни земји и различни производители се различни, ногата должина е единствениот критериум за избор на големина.
3. Нога должина не е insole должина, и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално, Во должина > нога должина
4. Ве молиме мерка ногата должина внимателно. Метод се покажа на сликите подолу.
На Пример,Ако вашиот нога должина е 25.2 cm, жени чевли се избере НИ size 8. НИ Големина 7 = европската 39, нога должина е 24,5 цм
Љубезно Потсетување : Ако не сте сигурни дека вашата нога должина,ве молиме да се измери вашата нога должина согласност да го следат методи.
УСЛОВИ за користење НА услугите Плаќање : со Кредитна картичка, во реално -време бренд трансфер, офлајн плаќање, Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас . За да ги заштитите вашите интереси, можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција. Превозот : За други земји и региони, Кина пост препорачана пошта е нашата склопот на превозот метод. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Понекогаш тоа може да потрае повеќе дена поради строгите обичај инспекција. Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Бренд Име:
XiaGuoCai
Горниот Материјал:
Платно
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
G45
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Логистика:
Бесплатен превозот

Слична стока во категоријата..