• Намалена цена
  • Ново
LCIZRONG Мода 5CM Пета Жените со Рамни Чевли Црна Ретро Creepers Чипка-up Кожа Платформа Чевли Женски Не се лизга Дише Чевли
zoom_in

LCIZRONG Мода 5CM Пета Жените со Рамни Чевли Црна Ретро Creepers Чипка-up Кожа Платформа Чевли Женски Не се лизга Дише Чевли

DEN 955.00 1645.92

Износот
check Това е достапна


Ве молиме проверете ја големината е шема внимателно,во зависност од вашите нозе е должина за да изберете големина,така
дека можете да изберат правото големина!! Ве молиме изберете НИ големина, ви благодариме! Ако ви се
се уште не се сигурни која е највеќе одговара за вас,ве молиме слободно контактирајте со нас!
ако вашиот instep висока ,нога широк дебелината, ве молиме изберете голем една големина од големината во која што обично се носат чевли.
Ние да се потрудиме да услуга на нашите клиенти, како што може.Ние ќе рефундирање на дека ако у врати предметите во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална sonditions.Ако објектите се оштетени или загуба,ние не ќе им даде u целосна наплата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот willbe одговорни за такси превозот да се врати на предмети
Разликата во бојата можеби casued од некои други причини, како што се боја и рефлексија на светлината.Боја разлика може да биде предизвикана од различни монитори,светла и други фактори.Ве молиме да се разбере.
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете postive повратни информации и 5 ѕвезди, ако u сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако у имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе направиме се ourbest за решавање на било какви проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,тогаш може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
LCIZRONG
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Станови Тип:
Станот Платформа
Број На Модел На:
ZB26
Повод:
Повик
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..