• Ново
Cresfimix sapatos femininos жените секојдневен мека стп кожа посочи пети рамни чевли дама симпатична летна се лизга на станови мека кул чевли
zoom_in

Cresfimix sapatos femininos жените секојдневен мека стп кожа посочи пети рамни чевли дама симпатична летна се лизга на станови мека кул чевли

DEN 272.64

Износот
check Това е достапна


Забелешка : ве Молам, проверете го следново големина на табелата внимателно пред да нарачате !

Превозот Превозот процес по плаќање верификација ве Молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса е точно ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими стоката во 27 дена, Ние ќе ги пратите тоа за вас, Ние, главно, се испрати бесплатно-превозот предмети од Кина, Воздухот Пост Пристигне 7-25 дена од страна на дишните патишта Пост, 5-7 дена од ЕМС услуга EMS; FEXED; DHL; ХОНГКОНГ ПОСТ; КИНА ПОСТ Достапни
Политика на враќање Купувачот има 7 ден да се направи одлука да се вратат добар или не, купувачот треба да ги сноси превозот цена, ве Молиме контактирајте со нас, прво, па ние може да се обрати за вашата грижа На објектот треба да биде во оригинал пакет и да се обезбеди следење на број, Ние ќе ги сноси превозот цена се должи на квалитетот на производот или не како да се опише
Повратни информации Тоа е нашата цел да се исполнат задоволството на клиентите, како и повратни информации е многу важно за нас да се обезбеди подобра услуга ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрални или негативни повратни информации, па ние може да се обрати за вашата грижа Ние го цениме вашето мислење

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
мека чевли
Повод:
Повик
Станови Тип:
Мокасини
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
ПВЦ
Моден Елемент:
Плитки
Шаблон Тип:
Геометриски
Insole Материјал:
ПВЦ
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Cresfimix

Слична стока во категоријата..