• Намалена цена
  • Ново
Нова Пролет Есенски Чевли Жена Вистински Кожа Жените Пумпи Дама Кожа Круг Пети Платформа Чевли Кука & Јамка Дизајн T1182
zoom_in

Нова Пролет Есенски Чевли Жена Вистински Кожа Жените Пумпи Дама Кожа Круг Пети Платформа Чевли Кука & Јамка Дизајн T1182

DEN 2307.00 4613.76

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Бренд Име:
GKTINOO
Платформа Висина:
3-5cm
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Домот
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Моден Елемент:
Платформа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Пета Тип:
Оптоварување
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Сезоната:
Пролет/Есен
Број На Модел На:
T1182
боја:
Црна Браун Вино
Големина:
34 35 36 37 38 39 40
Пета:
8.5 cm

Слична стока во категоријата..