• Намалена цена
  • Ново
Жените Мокасини Ниска Пета Канцеларија Чевли Се Лизга На Мокасини Жена Кариера Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Жените Мокасини Ниска Пета Канцеларија Чевли Се Лизга На Мокасини Жена Кариера Чевли Висок Квалитет Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1154.00 1215.36

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 4cm Платформа : 1.5 cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Број На Модел На:
MSHFL9523
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)

Слична стока во категоријата..