• Намалена цена
  • Ново
Жените Високи Потпетици D'Orsay Чевли Пумпи Дами Висока Пета Чевли Жена Stiletto Маче Потпетици Плус Големина 33 - 40 41 42 43 44 45 46
zoom_in

Жените Високи Потпетици D'Orsay Чевли Пумпи Дами Висока Пета Чевли Жена Stiletto Маче Потпетици Плус Големина 33 - 40 41 42 43 44 45 46

DEN 1093.00 1151.04

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 5.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
OEJHH132-1
Моден Елемент:
string мушка
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото

Слична стока во категоријата..