• Намалена цена
  • Ново
Високи Потпетици Жените Пумпи Марија Janes Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Високи Потпетици Жените Пумпи Марија Janes Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1032.00 1086.24

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Повод:
Партија
Број На Модел На:
TLFLBKF500
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Марија Janes
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото
Пети Форма:
Плоштад Пети

Слична стока во категоријата..