• Намалена цена
  • Ново
Глуждот Рака Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Сандали Плоштадот Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жена Висока Пета Чевли Плус Големина 34-40.41.42.43
zoom_in

Глуждот Рака Пумпи Жените Ѕиркаат Пети Сандали Плоштадот Високи Потпетици Гладијатор Сандали Жена Висока Пета Чевли Плус Големина 34-40.41.42.43

DEN 1059.00 1114.56

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 6.5 см Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
MSLZ1170
Стил:
Слатка
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Моден Елемент:
string мушка
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Пумпа Тип:
Глуждот Рака

Слична стока во категоријата..