• Намалена цена
  • Ново
Лето Stiletto Дами Пумпи Жени Висока Пета Чевли Гладијатор Сандали Жена Тенки Високи Потпетици Маче Потпетици Плус Големина 33-40.41.42.43
zoom_in

Лето Stiletto Дами Пумпи Жени Висока Пета Чевли Гладијатор Сандали Жена Тенки Високи Потпетици Маче Потпетици Плус Големина 33-40.41.42.43

DEN 973.00 1024.80

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 8.5 cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пумпа Тип:
Т-Рака
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Т-врзани
Број На Модел На:
MSJSSA-503
Стил:
Класици

Слична стока во категоријата..