• Намалена цена
  • Ново
Висок Квалитет Дами Оптоварување Жена Платформа Чевли На Високи Потпетици Жените Оптоварување Секојдневен Висока Пета Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43
zoom_in

Висок Квалитет Дами Оптоварување Жена Платформа Чевли На Високи Потпетици Жените Оптоварување Секојдневен Висока Пета Чевли Плус Големина 34 - 40 41 42 43

DEN 1176.00 1237.44

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 8cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Партија
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Платформа Висина:
0-3cm
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
HMSHX7351
Моден Елемент:
Плитки
Пета Тип:
Оптоварување

Слична стока во категоријата..