• Намалена цена
  • Ново
Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34-40 41 42 43 44 45 46 47
zoom_in

Високи Потпетици Жените Пумпи Висока Пета Чевли Stiletto Жена Партија Свадба Чевли Маче Потпетици Плус Големина 34-40 41 42 43 44 45 46 47

DEN 1124.00 1182.72

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 7cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Повод:
Партија
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
HMSPGY1228-3
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Горниот Материјал:
Стадото

Слична стока во категоријата..