• Намалена цена
  • Ново
Дами Пумпи D'Orsay Жените Високи Потпетици Маче Потпетици Жена Висока Пета Партија Свадба Чевли Плус Големина 33-40 41 42 43 Висок Квалитет
zoom_in

Дами Пумпи D'Orsay Жените Високи Потпетици Маче Потпетици Жена Висока Пета Партија Свадба Чевли Плус Големина 33-40 41 42 43 Висок Квалитет

DEN 987.00 1039.20

Износот
check Това е достапна

Производи Детали Пета Висина : 6cm Платформа : cm САД големината само погодно за вас да се направи ред, ве молиме изберете големина во зависност од вашите нозе должина 1.Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно, мерка ногата должина пред цел. потоа се избере правилната големина според нашите големина на табела. 2.Ако вашата нога има малку широк. вие треба да изберете една поголема големина. 3. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Број На Модел На:
HMSYX7510
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Платформа Висина:
0-3cm
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
Секси MM
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
D'Orsay & Две-Парче
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Стадото

Слична стока во категоријата..