• Намалена цена
  • Ново
Fletiter 2018 Нови Жените Чевли На Високи Потпетици Жените Посочи Пети Домот, Свадба Пумпи Вистинска Кожа Едноставен Класичен Дами Пумпи
zoom_in

Fletiter 2018 Нови Жените Чевли На Високи Потпетици Жените Посочи Пети Домот, Свадба Пумпи Вистинска Кожа Едноставен Класичен Дами Пумпи

DEN 1428.00 2745.60

Износот
check Това е достапна


ОК : може да ми испратите вистински слики? Чевли доаѓаат со кутија? Fletiter Користите Само вистински слики,на сите слики се преземат од страна на самите себе,ќе добиете чевли исто како и сликите.исто така, можете да проверите на повратни информации, и на сите наши чевли е иста како и сликите, ние испрати чевли без КУТИЈА , Ние имаме професионална пакување тим за заштита на чевли не ќе бидат уништени ОК : Како да ја изберете големината? вашите чевли големина е нормално? Fletiter чевли е точно за големина. И ве молиме, изберете нашите големина според вашите нозе должина,На пример : ако вашите нозе должина е 24cm,во нашата големина маса, ве молиме изберете НАШАТА продавница НАС 7.5=EUR 38=24 см~24.4 cm метри должина ,ако вашите нозе е широк или дебели, треба да се избере една големина поголем!ако сеуште не знаат како да се избере големината, ве молиме контактирајте со нас. ОК : Колку долго ќе цена на испорака? Fletiter испрати пакет со Ali Express стандард превозот、Кина Пост Воздух Mail、E-пакет、ЕМС、DHL、ПРОЗОРЦИ.ве молиме проверете времето за испорака со следнава слика.земјата не на слики обично треба 20-40 дена за испорака.

Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
pigskin
Повод:
Office & Кариера
Број На Модел На:
FA212
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Концизен
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Бренд Име:
fletiter
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..