• Намалена цена
  • Ново
LIN КРАЛОТ Слатка Bowtie Круг Пети Тока Лолита Чевли Нов Стил Лето мода секси дама пумпи жените чевли со Висока Пета Партија Чевли
zoom_in

LIN КРАЛОТ Слатка Bowtie Круг Пети Тока Лолита Чевли Нов Стил Лето мода секси дама пумпи жените чевли со Висока Пета Партија Чевли

DEN 1670.00 2531.04

Износот
check Това е достапна

LIN КРАЛОТ Слатка Bowtie Круг Пети Тока Лолита Чевли Нов Стил Лето мода секси дама пумпи жените чевли со Висока Пета Партија Чевли
Добредојдовте на нашиот магазин
Уживајте во вашата шопинг
Забелешка за чевли
Различни фабрика и различни производство серија имаат различни НАС големина
Ние брод чевли accoring да Eur големина
Како да се избере големина ?
тоа не е стандард НАС големина
ве молиме изберете големина според вашиот Евра големина,Нозе должина или Чевли внатре должина.
ние брод според Евра големина или Нозете должина .
На пример :
ако изберете НИ 4.5, ќе испрати Еур 35.Тоа доаѓа со 22.5 cm insole должина.
pls дозволете 0.5-1 инч се разликува поради прирачник за мерење(1 инч=2.54 см)
За ова чевли
петицата е за 8 CM платформа е околу 1.5 CM

Чевли Големина:
4, 4.5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пумпа Тип:
Марија Janes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Стил:
Слатка
Број На Модел На:
XZ25
Платформа Висина:
0-3cm
Бренд Име:
LIN КРАЛОТ
Горниот Материјал:
PU
Повод:
Партија
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Пета Тип:
Плоштад пета
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..