• Намалена цена
  • Ново
BIGTREE жените пумпи 9.5 CM тенки високи потпетици Посочи Пети плитко сјајна трепка и секси ноќ продавница еден женски чевли
zoom_in

BIGTREE жените пумпи 9.5 CM тенки високи потпетици Посочи Пети плитко сјајна трепка и секси ноќ продавница еден женски чевли

DEN 596.00 902.40

Износот
check Това е достапна

Ве молиме Вид знам ЗАБЕЛЕШКА : Нашата големина е Азија големина, а не САД стандардна големина или Европска големина, за да можат да се избегнат грешки, ве молиме да се измери вашата нога должина и читање на големината на табелата подолу внимателно. Нога должина не е insole должина,и тоа е, исто така, не чевли внатре должина. Нормално,Во должина = нога должина +0.5~1,5 см На пример,за 24.5 cm метри должина,на НАС големина 7 е точно. ако вашата нога е масти или широк, ние ви препорачуваме да изберете една големина поголема. Ако не сте сигурни, ве молиме испратете порака под ваша цел да му кажете на вашиот метри должина и вашата вообичаена големина. https : //www.aliexpress.com/store/3567038 Големината информации НАС (Големина) 4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 ЕУ (Големина) 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Нозете Lengt h cm 22 22.5 23 23.5 24 24.5 25 25.5 26 26 .5 27 27.5 28
во
8.66
8.85
9.05 9.25 9.44 9.65 9.84 10.04 10.24 10.43 10.63 10.83
11.02
Ако Ногата должина е 22 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 4.5=34 ЕУ .
Ако Ногата должина е 22.5 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 5=35 ЕУ .
Ако Ногата должина е 23 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 5.5=36 ЕУ .
Ако Ногата должина е 23.5 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 6=37 ЕУ .
Ако Ногата должина е 24 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 6.5=38 ЕУ .
Ако Ногата должина е 24,5 Цм ,ве Молиме изберете НИ големина 7=39 ЕУ .
Ако Ногата должина е 25 Cm, ве Молиме изберете НИ големина 7.5=40 ЕУ .
Ако Ногата должина е беа 25,5 См ,ве Молиме изберете НИ size 8=41 ЕУ .
Ако Ногата должина е 26 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 8.5=42 ЕУ .
Ако Ногата должина е 26.5 Cm , ве Молиме изберете НИ големина 9=43 ЕУ .
Ако Ногата должина е 27 Cm , ве Молиме изберете НИ големина 9.5=44 ЕУ .
Ако Ногата должина е 27.5 Cm ,ве Молиме изберете НИ големина 10=45 ЕУ .
Ако Ногата должина е 28 Cm , ве Молиме изберете НИ големина 10.5=46 ЕУ .
Со висок 9.5 СМ или така
водоотпорен Тајван дебелина 0.5 CM или така
на vamp материјал sequins платно
neri материјал еден СТП популарни елемент Европски и Американски правец на модата секси блескави sequins клуб покаже тенка
34 35 36 37 38 39
Ве молиме Вид знаат Превозот : 1.Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта обично трае 20 - 45 работни дена,можеби тоа треба 1 - 7 дена,тоа може да се провери во веб сајт.Сад може да се избере e Packet. 2.Да може да ни каже што вредноста што сакате ни забелешка или ќе се прогласи како 'ДАР' со пониска вредност. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. Услуга транзит е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да варираат. особено за време на сезона. 5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Бренд Име:
BIGTREE
Пумпа Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Секси
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Популарната Елемент:
Плитки устата, sequins
Горниот Материјал:
Sequins платно
Потекло:
Guangdong huizhou
Стил:
Европа и сад
Применливи пол:
Женски
боја:
Бела, црвена, црна, сина, златна, сребрена, шампањ, боја+погледне слик
Пета Висина:
9.5 cm
Големина:
34.35.36.37.38.39
Пакет:
Меур торба

Слична стока во категоријата..