• Намалена цена
  • Ново
Sorbern Чипка Глуждот Ремени Круг Пети Ниска Пета Свадба Жена Чевли Бела Свадба Чевли Слугинката На Честа Девојки Чевли Евтини Чевли Fenty
zoom_in

Sorbern Чипка Глуждот Ремени Круг Пети Ниска Пета Свадба Жена Чевли Бела Свадба Чевли Слугинката На Честа Девојки Чевли Евтини Чевли Fenty

DEN 1382.00 1728.00

Износот
check Това е достапна


12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
Овие чевли се Кинески големина, не на ЕУ големина, ве молиме проверете метри должина пред цел.
Рамно стапало се кандидира половина големина помала, ве молиме цел 1 повеќе големината поголем со рамен пета чевли.
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 2.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња . Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши. 3.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,и обичај е слободен,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се . П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст.Ви благодариме!

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
PU
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Сезоната:
Пролет/Есен
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Број На Модел На:
MM36
Пети Форма:
Круг Пети
Стил:
Слатка
Повод:
Свадба
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Глуждот Рака
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Бренд Име:
SORBERN
Со Платформи:
No
Outsole Материјал:
Гума
Рамно стапало висина:
Големина 35-40
3cm пета висина:
големина 34-40
5cm пета висина:
големина 34-40
8cm пета висина:
големина 34-40

Слична стока во категоријата..