• Намалена цена
  • Ново
16cm Супер Високи Потпетици Змијата Кожата Комбинација Жените Пумпи Печатење Кожа Платформа Жените Чевли Свадба Чевли Жена Zapatos Mujer
zoom_in

16cm Супер Високи Потпетици Змијата Кожата Комбинација Жените Пумпи Печатење Кожа Платформа Жените Чевли Свадба Чевли Жена Zapatos Mujer

DEN 3775.00 6864.00

Износот
check Това е достапна


добредојдовте на нашата продавница
Можете да се меша било брендови , бои и големини .
Трговија на големо & Dropshipping се и прифатливо.
Голема цел ние ќе понуди подобра цена,ве молам само да ме контактирате.
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
Драг Пријател, затоа што нашите чевли се прилагоди.
Сите стоки ќе биде предаден во рок од 7 - 15 дена по приемот на плаќање.
Ако ви се итни, ве молиме да не цел. Ние не го прифати раш цел.
Ако водечките време не е проблем за вас и место на ред, ве молиме трпеливо чекаат. Ви благодариме.
16cm Супер Високи Потпетици Змијата Кожата Комбинација Жените Пумпи Печатење Кожа Платформа Жените Чевли Свадба Чевли Жена Zapatos Mujer

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Insole Материјал:
pigskin
Моден Елемент:
Платформа
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Пумпа Тип:
Основни
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
Свиња Велур
Пети Форма:
Посочи Пети
Повод:
Партија
Бренд Име:
сила владетели
Број На Модел На:
HT80217
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..