• Намалена цена
  • Ново
Жените Tracksuits Две Парче Сет Лето Шарени Т Кошула Блузи+Шорцеви Жените Повик Облека
zoom_in

Жените Tracksuits Две Парче Сет Лето Шарени Т Кошула Блузи+Шорцеви Жените Повик Облека

DEN 375.00 474.24

Износот
check Това е достапна

Полиестер сет
големина : Големина Биста Рамо Половината Врвот Должина Панталона должина M 90cm/35.4" 39cm/15.3" 70cm/27.5" 62cm/24.4" 33cm/12.9" L 95cm/37.4" 40cm/15.7" 75см/29.5" 63cm/24.8" 34cm/13.3" XL 100cm/39.3" 41cm/16.1" 80см/31.4" 64cm/25.2" 35cm/13.7" 2 XL 105cm/41.3" 42cm/16.5" 85cm/33.4" 65cm/25.6" 36cm/14.1"
Пакет содржи : 1 парче кошула + 1piece краток

боја:
Црвена, Црна, Сива
Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Панталона Должина(cm):
Шорцеви
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
K0207
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Шарени
Декорација:
Никој
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Бренд Име:
ETOSELL
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..