• Намалена цена
  • Ново
Џемпер одговараат дами есен 2018 нови долги ракави cardigan џемпер јакна модата жените корејската верзија на здолниште две-парче
zoom_in

Џемпер одговараат дами есен 2018 нови долги ракави cardigan џемпер јакна модата жените корејската верзија на здолниште две-парче

DEN 1608.00 3093.12

Износот
check Това е достапна


Џемпер одговараат дами есен 2018 нови долги ракави cardigan џемпер јакна модата жените корејската верзија на здолниште две-парче
Големина на Табелата, Ако не може да се утврди големината, ве молиме контактирајте со нас Големина на Облека должина Биста Рамо ширина Ракав Должина Фустан должина Половината CN cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи Една Големина 53 20.87 94 37.01 37 14.57 55 21.65 47 18.50 90 35.43 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови,Ниту Еден
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
MYTZ09
Панталона Затворање Тип:
Drawstring
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Viscose
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Фустани Должина:
Колено-Должина
Бренд Име:
НИСКА LUV
Стил:
Слатка

Слична стока во категоријата..