• Намалена цена
  • Ново
Uwback Жените Здолниште Шлиц Здолниште Секси 2018 Нова Есен Зима Женски Молив Здолниште Канцеларија се Водат Здолниште Средината на Половината Saia Тенок ,EB306
zoom_in

Uwback Жените Здолниште Шлиц Здолниште Секси 2018 Нова Есен Зима Женски Молив Здолниште Канцеларија се Водат Здолниште Средината на Половината Saia Тенок ,EB306

DEN 287.00 469.44

Износот
check Това е достапна


Големина Вовед Опција НИ ЕУ, РУСИЈА Единица Половината Шлиц Должина на Здолниште Должина Тежина Една Големина 2~14 34~46 38~50 cm 60-90 23 73 40-70 KG инчен 9.1 28.7
Ве молиме да се измери должината на вашите нозе, во споредба со здолниште должина.
Answer : ___________________________ Note :
Азија големина обично е 1~2 големина помала од Европа/НИ големина
па ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема од обично. понекогаш постои 1-3cm разлика.ние не ќе accepte било спорови
предизвикани од големината разлика како 1-3 cm разлика .
1.Обработка на Време : Ние треба 3-7 работни дена за да се подготват за вашата нарачка, поради стотици цел секој ден. 2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се укаже на точната адреса и телефонски број. Сите предмети ќе бидат доставени до превозот информации што се обезбедени.
1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 Ѕвезди позитивни повратни информации за нас.Ние, исто така, ќе го цениме ако би можеле да ги споделиме нашите предмети на Itao,facebook,Youtobe , и др. 2.Ако имате било каков проблем,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине негативни повратни информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ви овозможи со најдобра услуга .

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
EB306
Силуета:
Молив
Бренд Име:
Uwback
Материјал:
Плетење,Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенини:
навој

Слична стока во категоријата..