• Намалена цена
  • Ново
2018 Корејски Пролет Лето Жените Секојдневен Здолништа Polka Точка Еластична Висока Половината Pleated Долго Chiffon Здолниште А-Линија Faldas Mujer
zoom_in

2018 Корејски Пролет Лето Жените Секојдневен Здолништа Polka Точка Еластична Висока Половината Pleated Долго Chiffon Здолниште А-Линија Faldas Mujer

DEN 470.00 959.52

Износот
check Това е достапна


2018 Корејски Пролет Лето Жените Секојдневен Здолништа Polka Точка Еластична Висока Половината Pleated Долго Chiffon Здолниште А-Линија Faldas Mujer
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
HappDreeSo
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
neal1703338
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Крпеница
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..