• Намалена цена
  • Ново
2018 Пролет Лето Жените Здолништа Комбинација Шупливи Надвор Долго Чипка Здолништа Еластична Висока Половината Домот Чисто Женски Jupe Femme
zoom_in

2018 Пролет Лето Жените Здолништа Комбинација Шупливи Надвор Долго Чипка Здолништа Еластична Висока Половината Домот Чисто Женски Jupe Femme

DEN 806.00 1007.52

Износот
check Това е достапна


2018 Пролет Лето Жените Здолништа Комбинација Шупливи Надвор Долго Чипка Здолништа Еластична Висока Половината Домот Чисто Женски Jupe Femme
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Бренд Име:
HappDreeSo
Фустани Должина:
Средината На Теле
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Чипка,mesh
Број На Модел На:
neal1703335
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик

Слична стока во категоријата..