• Намалена цена
  • Ново
Лето Жените Водат Bodycon Молив Дупка Здолниште Коленото Должина Висока Waisted Тексас Здолништа Жените Секси Облека
zoom_in

Лето Жените Водат Bodycon Молив Дупка Здолниште Коленото Должина Висока Waisted Тексас Здолништа Жените Секси Облека

DEN 417.00 521.28

Износот
check Това е достапна


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Главната Боја : КАКО На Сликата шоу
Ново во Мода,Жените мода се облекуваат
Стил : Секси тексас здолниште Материјал : Тексас
Пакет се вклучени : 1x фустан
Големина На Табелата :
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
ITFABS
Број На Модел На:
Здолништа
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Моден
Декорација:
дупка
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Империја
Фустани Должина:
Колено-Должина
Пол:
Жените

Слична стока во категоријата..