• Намалена цена
  • Ново
100 Компјутери Монтажа Заградата 10мм Одредување Клип За 5050 LED Лента на Светлина со Завртки Капка Превозот Поддршка
zoom_in

100 Компјутери Монтажа Заградата 10мм Одредување Клип За 5050 LED Лента на Светлина со Завртки Капка Превозот Поддршка

DEN 155.00 215.52

Износот
check Това е достапна


Карактеристики :
Ултра тенок дизајн, пониско од LED откако ќе го инсталирате, нема да влијае осветлување ефект
Фиксна страна на завртка, лесен за употреба. Поправи LED лента посилен без селотејп, да ги задржи на површината се чисти
Тие беа наменети за нарезници во дрво материјали како што се кабинет, Гардероба,bookcase
100 компјутери на монтажа заградата клипови и 100 компјутери завртки вклучени, пријателски за по замена и maintance
10мм широк за 5050 5630 LED Лента
Спецификации :
Материјал : Пластика
Ширина : 10мм/3.94"
Количина : 100 Компјутери/1 Сет
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
100 x Клипови за Фиксирање
100 x Завртки

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Металугрија
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Пластични
Пакет:
200-299Pcs
Број На Модел На:
Клипови За Фиксирање
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*5

Слична стока во категоријата..