• Намалена цена
  • Ново
QINTIDES M3 M4 M5 Крстот вдлабнати пан главата завртки со јака 304 од не ' рѓосувачки челик завртка филипс завртки
zoom_in

QINTIDES M3 M4 M5 Крстот вдлабнати пан главата завртки со јака 304 од не ' рѓосувачки челик завртка филипс завртки

DEN 15.00 20.16

Износот
check Това е достапна


Големина:
M3x4-20pcs, M3x5-20pcs, M3x6-20pcs, M3x8-20pcs, M3x10-20pcs, M3x12-20pcs, M3x14-18pcs, M3x16-15pcs, M3x20-15pcs, M3x25-12pcs, M3x30-10pcs, M4x5-12pcs, M4x6-11pcs, M4x8-10pcs, M4x10-10pcs, M4x12-10pcs, M4x14-9pcs, M4x16-8pcs, M4x20-7pcs, M4x25-6pcs, M4x30-5pcs, M4x35-5pcs, M4x40-5pcs, M5x6-8pcs, M5x8-7pcs, M5x10-6pcs, M5x12-6pcs, M5x14-5pcs, M5x16-5pcs, M5x20-4pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QINTIDES
Димензии:
М3*20
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
CPHSC304-М3-M5
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Металугрија
Глава Стил:
Пан
Завртка Тип:
Машина Завртки
is_customized:
Yes
Demensions:
M3/M4/М5*4/5/6/8/10/12/14/16/18/20/25/30/35/40
Sandard:
DIN 967-1994
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..