• Намалена цена
  • Ново
50Pc Ален Хексадецимален Штекер Главата на Завртката Гром М4 Нерѓосувачки Челик Завртки Мебел Fastener М4*6mm/8мм/10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm/30мм
zoom_in

50Pc Ален Хексадецимален Штекер Главата на Завртката Гром М4 Нерѓосувачки Челик Завртки Мебел Fastener М4*6mm/8мм/10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm/30мм

DEN 197.00 209.28

Износот
check Това е достапна


Големина:
M4
Должина:
30mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Челик
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик завртки
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..