• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен превозот 5PCS DIN7991 M10 М8 серија 10.9 Степен M10 М8*10-100mm Јаглерод Челични Рамни Countersunk Head Хексадецимален Штекер Завртка
zoom_in

Бесплатен превозот 5PCS DIN7991 M10 М8 серија 10.9 Степен M10 М8*10-100mm Јаглерод Челични Рамни Countersunk Head Хексадецимален Штекер Завртка

DEN 130.00 130.08

Износот
check Това е достапна


Големина:
M8, M10
Должина:
80mm 3pieces, 60mm, 70mm, 55mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 45mm, 50mm, 10mm, 12mm, 20mm, 16mm, 100mm 2pieces, 90mm 2pieces
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
DIN7991
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Бренд Име:
BOCHI
is_customized:
Yes
Глава Стил:
Станот
Материјал:
Јаглероден Челик

Слична стока во категоријата..